Süper Yalaka Yazı

Madenlerimiz, derelerimiz, tarlalarımız, ovalarımız asla yağmalanmıyor. Yabancı/tekelci mega firmalar bizim güzel hatırımız için buradalar.

Yabancı kahve, fast food, eğlence zincirleri bu topraklarda sosyal sorumluluk çerçevesinde faaliyet gösteriyorlar. Bizden zerre para kazanmıyorlar. İşsiz, avare, oynak, kıpraşık, süslü, lümpen, entel, dantel, LGBT türevi canlı taifesinin ruhsal sağlığını düzeltmek için buradalar.

Kimi medya, web, STK organlarına ana-babalarının hayrı için para veriyorlar. Fondaş medya mensupları son derece vatansever, gariban insanlar. Bizim kültürlenmemiz için haberler, analizler yapıyorlar.

Yüzde 99’u yabancı, Musevi, Siyonist bağlantılı olan ilaç, medikal, sağlıklı beslenme firmaları bizim ömrümüzü uzatmak için buradalar. Hekimlerimiz bizi çok düşünerek yabancı tekellerin ilaçlarını yazıyorlar. Bunlar İsrail adlı yapay devletin işgallerini “insanlık” adına destekliyorlar.

Ülkemizde asla işsizlik yok. Sokakta yatan yok. Aç uyuyan yok. Marketler tıka basa dolu. Herkes et, peynir, yoğurt, zeytin, yağ, bal alabiliyor. Ev kiraları çok ucuz. Ulaşım bedava sayılır.

Üniversitelerde 8 milyona yakın insanımız okuyor. Bunların 7,5 milyonunun okuduğu branşın dışındaki işlerde çalıştığı yalandır. Çok ilerledik… Mahalledeki zincir marketlerde bile kamu yönetimi, jeoloji, eğitim, coğrafya bölümü mezunları çalışıyor. Çöpçülerimizde bile yüksek okul diploması var.

Mülteciler, sığınmacılar, kaçkınlar, ülkesine ihanet edenler, CIA güdümlü din eksenli örgütlerin üyeleri huzur/maneviyat bulmak için bize geliyorlar. Kara paracılar bizi uçuruyor. Kalkınıyoruz, zengin oluyoruz.

Eğitimde sonlarda olduğumuz yalan. PISA adlı sınavlarda başarısız değiliz. Sorular bize göre sorulmuyor. 2 kere 2 4 eder şeklinde sorsalar sahte diplomalı olanlarımız bile 100 puan alır.

Üniversitelerimizin 170 bin akademisyeninin 6,5 milyonluk İsrail’den daha az makale, patent, icat, ürün ortaya koymadığı yalan. Biz bir tek bilimsel makalesi bile olmayanları rektör, ortaokul mezunu güreşçileri bankaya yönetim kurulu üyesi, faiz/piyango haram diye zıplayanların çocuklarını bahis şirketine müdür yapıyoruz.

Uzayda top ile deneyi ilk biz yaptık. Yer çekimini, momenti, ivmeyi merkezkaç kuvveti biz bulduk. Bunun için azıcık bir para harcadık. 56 milyon dolar nedir ki… Cübbeli/takkeli/otelli/badeli zırvacılarımız “Mars’a, Venüs’e boşuna gidip para harcamayın” dese de biz uzay üssünde ar-aştırma yapmaya devam edeceğiz. El fenerlerini döndürmemiz bilime uygundur.

Sendikacılarımız asla zengin değiller. Hepsi kuru ekmek ile yaşıyorlar. Ankara’daki lüks sendika merkezleri dekordur. Tümü Murat 124 marka makam aracı kullanıyor. Memur ve işçileri 365 gün düşündüklerinden geceleri uyku bile uyuyamıyorlar.

Sapkın tarikatleri, ajan cemaatleri CIA beslemiyor. Onlar kendi iman güçleri ile faaliyet yapıyorlar. İslam dininin kutsal kitabı Kur’an-ı Kerim’i çok doğru yorumluyorlar. Halka ilim, fen, hars, görenek aşılıyorlar. ABD’de, Avustralya’da, Almanya’da, İngiltere’de, Hollanda’da yaşayan kimi şeyhlerin hepsinin sağlık sorunu var. Oraların havası imanlarına iyi geliyor.

Hasıl-ı kelam, enflasyon yok, her şeyimiz var, dünya bizi örnek alıyor. Dolar 1 TL olacak. Mars’a da gideceğiz…

ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, İsrail, Kanada, Yunanistan, Mısır, BAE, Ermenistan, Suriye, Yemen, Sudan, Suudi Arabistan, İsveç bizim hakiki dostumuzdur. Onlar bizi çok severler…

Not: Bu yazı; görmez, duymaz, bilmez, duygusuz, menfaatçi, ihaleci, kadrocu, iş bilmez yalakalara ithaf edilmiştir. Yalakalık ve yalakalar her devirde olmuştur, olacaktır..

Ali Özdemir
(Eğitimci/Yazar)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir